Proxima

Cool Kids Of Death w Proximie

Support: ART OF TUNE i NAO

24.11.11, Proxima, godz. 19:00.

Bilety: 35 PLN w przedsprzedaży, 39 PLN w dniu koncertu. Studenci UW lub z kartą ISIC 20 PLN.
Do nabycia: kasy klubu Proxima, TicketStore, Eventim.

Biografia zespołu Cool Kids of Death

Cool Kids of Death, zespół muzyczny założony w 2001 roku, w mieście Łódź. Nazwa pochodzi od tytułu piosenki brytyjskiego zespołu Saint Etienne. Ich muzyka charakteryzuje się punkowym i ostrym brzmieniem gitar, elementami elektroniki, wysokiej klasy gry na basie (gra na nim Jakub Wandachowicz) oraz krzykliwym głosem wokalisty.

10 października premiera nowego wydawnictwa Cool Kids Of Death - "Plan ewakuacji".

Cool Kids of Death postanowili uciec, być może nawet bezpowrotnie. Na najnowszej płycie, zatytułowanej "Plan Ewakuacji", zakwestionowali dużą część tego, co do tej pory uchodziło za esencję ich stylu. Słychać, że nagraniom towarzyszyło mocne postanowienie unikania wszelkich ogranych patentów, kategoryczny zakaz używania oswojonych i odczarowanych emblematów dawnego CKOD – jakby zespół uświadomił sobie, że każda, nawet najszlachetniejsza idea, może z czasem stać się pustym gestem parodiującym dawny przekaz.

Zamiast do końca kariery bazować na sprawdzonych rozwiązaniach, narażając się na zarzuty o wtórność i demencję, zespół dokonał niezwykle odważnej stylistycznej wolty, która dała mu zupełnie nowe supermoce. „Plan Ewakuacji” to pozycja przełomowa i wyjątkowa, fundująca oryginalną jakość - przemyślany, kunsztowny, ale i niesłychanie przebojowy soundtrack do gorzkich wynurzeń na niepokojące tematy.

EastWest Rockers - galeria:

Koncert COOL KIDS OF DEATH w Proxima Warszawa Koncert COOL KIDS OF DEATH w Proxima Warszawa Koncert COOL KIDS OF DEATH w Proxima Warszawa Koncert COOL KIDS OF DEATH w Proxima Warszawa Koncert COOL KIDS OF DEATH w Proxima Warszawa Koncert COOL KIDS OF DEATH w Proxima Warszawa Koncert COOL KIDS OF DEATH w Proxima Warszawa Koncert COOL KIDS OF DEATH w Proxima Warszawa Koncert COOL KIDS OF DEATH w Proxima Warszawa Koncert COOL KIDS OF DEATH w Proxima Warszawa Koncert COOL KIDS OF DEATH w Proxima Warszawa Koncert COOL KIDS OF DEATH w Proxima Warszawa

Proxima:

qr code

Wyświetl większą mapę
New Media Creation Group 99rent Samorząd UW Żywiec Palladium
Klub Hybrydy Klub Proxima students.pl Uniwerek TV ISIC Warszawa Informator